Wszystko o Wiedźminie ( Gości zachęca do Zarajestrowania)

Wszystko o Wiedźminie

Ogłoszenie

Witamy na forum o Wiedźminie!

#1 Dzisiaj 19:46:07

Yum Khalanar

Imperator

12655809
Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 7
Punktów :   

Wrażenia

To tutaj, dzielimy się wrażeniami z gry.

Aczkolwiek, ja zacznę.
Grając w demo, prezentujące się nad wyraz "ciekawie" doszedłem do wniosku, iż mam przed sobą coś nowego, świeżego. Nie myliłem się. Już dosłownie po chwili czułem się wyśmienicie. Walka, dosyć, stara, aczkolwiek starannie dobrana.  Klimat, posiadała jak nic. Jedynie co mi nie przypadło to grafika i pomysł z Organizacją "Salamandra". Pomysł z nią wydał mi się jakiś oklepany. Aczkolwiek, aż do przejścia mego dema rozgrywka trzymała. Jestem pewien, że pełna jest odjechana, wnioskując się tym, że demo pozostawia spory niedosyt. Polecam tą grę jak i same książki wpierw.


--------------------------------------------------
Bij! Zabij! Na pohybel skurwysynom!

Offline

 

#2 Dzisiaj 20:20:07

adder

Użytkownik

3020208
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wrażenia

Ja mam troche inne zdanie... Czekałem na tę gre od dawna, czyli do jakiegoś 2005 kiedy usłyszałem że wychodzi taka gra... Wkońcu polakom mało kiedy uda sie wydać jakąś gre a jak uda to zazwyczaj cieka.... ale dość o tym, przejdźmy do gry.
Gra na pierwszy rzut oka oszołomiła mnie grafiką ponieważ jakoś w tedy nie było gier z lepszą... jeżeli chodzi o klimat to nie można powiedzieć że go niema. Jest i to jaki!! Fabuł może nie jakaś świetna bo motyw z wykradnięciem tajnych sekretów itp.. zgodzę sie z przed mówcą ze jest trochę oklepany ale do całości nie mam zastrzeżeń chociaż miałem nadzieje że nie będzie tak prosto linijna, chociaż można wpływać na tor wydążeń to ogranicza sie do tego kto ci pomaga, albo kogoś niema bo zabiły go elfy którym wcześniej pomogłeś itp. miałem nadzieje że wybory jakich dokonuje przyczynia sie do wiekszych zmian w fabule...

Jeśli chodzi o walki to jestem pełan podziwu.. bardzo mi się podobały. (i chyba nie muszę nic do tego dodawać)

Jednym słowem gra była świetna

Offline

 

#3 Dzisiaj 20:27:42

iPooDD

I am a Legend

1308477
Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wrażenia

Ja też jestem tego zdania świetna gra najlepsza w 2007 roku


Ja jestem panem i mistrzem miecza
Zobacz magię w moich oczach
Ta moc staje się moją nieskończoną klątwą
Wiedźmin to moje imię

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pladopcja psa ze schroniska porady