Ogłoszenie

Witamy na forum o Wiedźminie!

#1 Dzisiaj 14:28:57

iPooDD

I am a Legend

1308477
Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 22
Punktów :   

Potwory

Tutaj proszę o wpisywanie jak najlepiej pokonać daną bestie, ile czasu wam to zajeło i jakie macie pancerz oraz miecz.


Ja jestem panem i mistrzem miecza
Zobacz magię w moich oczach
Ta moc staje się moją nieskończoną klątwą
Wiedźmin to moje imię

Offline

 

#2 Dzisiaj 19:31:38

thewizard2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Potwory

Utopiec

Utopiec to dość zwinny nieumarły. Pierwszy raz spotykamy go w Rozdziale one nad rzeką przy zatoce rybackiej, młynie lub kolo brzegu Wyzimy. Często atakują gupowo gdyż wychodzę z rzeki. Na pojedynczego utopca najlepiej stosować tryb szybki zaś grupowo raczej kazdy wie .Tym potworom mogą uledz tylko nowicjusze gdyz mozna je pokonac z najslabszym eq. Utopce zawierają cenne dla alchemii mózgi i słaby trupi jad. W walce przeciw 10-20 utopcow najlepiej spożyć coś co zwiększa regenerację życia np. sok malinowy. Warto użyć też pierwszego znaku wiedźmińskiego i zakończyc walke expresowo finish himem. Moim ulubionym finish himem jest ucięcie głowy stosowane w stylu szybkim. Utopce z daleka wyglądają jak wilkołaki. Mają nawet ten sam kąt nachylenia co te bezduszne owłosione stwory. Utopca można spotkać w nocy lub w dzień w jaskini w której płynie woda. Zabicie utopca niezajmuje wiele czasu. Zwykle jest to od 5 do najwyżej 10 sekund. Zadanie na utopce zlaci nam wielebny. Warto iść do jego chatki gdyż zapłaci nam dość dużo jak na zabicie tylko tych 3 bestii. Utopcem może zostać ktoś, kto utopił się mająć nieczyste sumienie lub był wściekły na inną osobę.

Mam nadzieję że pomogłem .
                                   
                                                           Thewizard2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pladopcja psa ze schroniska porady